دوشنبه 23 مهر 1397 | به روز شده: 1 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
چهارشنبه 11 مهر 1397 - 12:22:58 | کد مطلب: 418181 چاپ

مقابل هر ضربه‌ای، ضربه شدیدتری وارد می‌کنیم

دفاع > ارتش - همشهری آنلاین:
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی گفت: وقتی ما اطمینان داریم که در زمان و مکان لازم توانایی زدن ضربه پشیمان کننده داریم، صبوری پیشه می کنیم اما دشمنان از صبر ما خوشحال نباشند چون دست هرقدر بالاتر برود، لاجرم محکمتر فرود خواهد آمد.

به گزارش ایسنا، امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی، صبح امروز در حاشیه مراسم بزرگداشت یاد شهدای حادثه تروریستی اهواز در جمع خبرنگاران، گفت: مسلمانان با واژه شهادت آشنا هستند و آشنایی ما با شهادت به قدمت تاریخ اسلام است.

وی با تاکید بر اینکه خط قرمز ما، امنیت مردم و سربلندی و عزت کشورمان است، ادامه داد: ما پای این عزت، سربلندی و امنیت تا آخر ایستاده ایم. دشمنان ما باید پیام جمهوری اسلامی را تاکنون دریافت کرده باشند.

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه ما در مقابل هر ضربه ای، ضربه شدیدتر و سنگین تری به طرف مقابل خواهیم زد، اظهار کرد: البته ممکن است در مواقعی ما صبور باشیم که این صبر هم نشانه قدرت است. وقتی ما اطمینان داریم که در زمان و مکان لازم توانایی زدن ضربه پشیمان کننده داریم، صبوری پیشه می کنیم اما دشمنان از صبر ما خوشحال نباشند چون دست هرقدر بالاتر برود، لاجرم محکمتر فرود خواهد آمد.