یکشنبه 29 مهر 1397 | به روز شده: 1 ساعت و 57 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
جمعه 13 مهر 1397 - 15:28:26 | کد مطلب: 418312 چاپ

افزایش ۱۸ کیلویی وزن برای بازی در نقش معاون ۷۷ ساله

سینما و تلویزیون > سینمای‌ جهان - همشهری آنلاین:
کریستین بیل با افزایش ۱۸ کیلویی وزن خود در فیلم سینمایی «معاون» به نقش دیک چنی ظاهر شد.

به گزارش همشهري آنلاين به نقل از گاردين، بازيگر 44 ساله بريتانيايي كه پيش‌تر براي بازي در فيلم سينمايي «ماشينيست» در سال 2004 حدود 27 كيلو وزن كم كرده بود، اين بار ناچار شد 17 كيلو چاق شود و البته با سر بدون مو در «معاون» آدام مك‌كي مقابل دوربين برود. مك‌كي همان كارگرداني است كه سه سال پيش با «ركود بزرگ» نامزد دريافت دو جايزه اسكار بهترين كارگردان و بهترين فيلمنامه شد و اسكار فيلمنامه را برد.

«معاون» فيلمي زندگينامه‌اي درباره ديك چني، معاون جنجالي جورج دبليو بوش است و به قدرت رسيدن او را از دولت‌هاي ريچارد نيكسن، جرالد فورد و بوش پدر تا اعتبار بخشيدن به جايگاه معاون رئيس‌جمهوري را در دولت بوش پسر به تصوير مي‌كشد. استيو كارل در نقش دانلد رامسفلد، ايمي آدامز در نقش لين چني و سم راك‌ول در نقش بوش پسر از ديگر بازيگران «معاون» هستند.

بيل و كارل پيش از اين در درام تحسين‌شده «ركود بزرگ» با مك‌كي همكاري كرده بودند و انتظار مي‌روند فيلم تازه آنها يعني «معاون» از جدي‌ترين رقباي اسكار در بخش‌هاي اصلي باشد. اين فيلم همزمان با روز كريسمس در سينماهاي آمريكا به نمايش عمومي درمي‌آيد و اول فوريه در بريتانيا روي پرده مي‌رود.