نسخه چاپی/همشهری آنلاین
تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
تاریخ : چهارشنبه 22 دی 1395 - 17:22:01 کد مطلب:358461
سرویس خبری: ورزش > فوتبال

لیست خروج استقلال اعلام شد؛ سه بازیکن رفتند

همشهری آنلاین:
سرمربی استقلال لیست خروجی‌های این تیم در نیم‌فصل را اعلام کرد که بر اساس آن سه بازیکن از آبی‌ها جدا می‌شوند.

به گزارش "ورزش‌سه"، بنابر آنچه که  علیرضا منصوریان اعلام کرده، آبی‌ها فقط به سه بازیکن خود در نیم فصل برگه جدایی می‌دهند که این 3 نفر میثم مجیدی، امین حاج محمدی و البته آرش افشین هستند که تیم آینده خود را نیز انتخاب کرده و فردا ( پنجشنبه 23 دي) برای استقلال خوزستان به میدان خواهد رفت.

میثم مجیدی، مدافع چپی است که سال گذشته از استقلال خوزستان به تهران آمد و در اغلب مسابقات بازیکن ثابت مظلومی بود، امین حاج محمدی که فصل پیش به استقلال پیوست با امید فراوان و برای درخشش به این باشگاه آمد که این اتفاق برای وی رخ نداد و بعد از یک و نیم فصل او در حالی که منتظر اعلام این خبر بود، رسما از جمع آبی‌ها جدا خواهد شد.

خبری از مقصد این دو بازیکن هنوز مشخص نیست اما ظاهرا هر دو در تیم‌های تهرانی به کار خود ادامه خواهند داد. البته با توجه به ادامه فصل نقل و انتقالات این دو هنوز برای انتخاب تیم فرصت دارند.

با اعلام این خبر، بختیار رحمانی، فرشید باقری و مهدی رحمتی در جمع استقلالی‌ها باقی خواهند ماند. اگرچه باقری باتوجه به حضور احتمالی آندرانیک تیموریان مصر به جدایی است. با جدایی این سه بازیکن فهرست 18 نفره بزرگسال استقلال 3 جای جدید دارد که یکی از آنها با روزبه چشمی و دو جای دیگر احتمالا با تیموریان و جباروف پر خواهد شد تا آبی‌ها تیم باتجربه‌تری را روانه نیم فصل دوم مسابقات کنند.

http://www.hamshahrionline.ir/details/358461 لینک مطلب: