نسخه چاپی/همشهری آنلاین
تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
تاریخ : شنبه 28 اسفند 1395 - 13:42:37 کد مطلب:365308
سرویس خبری: ورزش > ورزش‌های دیگر

کرد زنگنه قهرمان رقابت‌های ناین بال زیر ۱۸ سال ایران شد

همشهری آنلاین:
فینال سومین دوره رقابت‌های ناین انفرادی قهرمانی کشور زیر ۱۸ سال برگزار شد و روزبه کرد زنگنه از استان خوزستان با پیروزی مقابل شروین امیدوار به مقام قهرمانی رسید.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون بولينگ، بيليارد و بولس،مسابقات انفرادی و تیمی قهرمانی کشور رشته ناین بال به مناسبت دهه فجر در بخش آقایان رده سنی زیر 18 سال برای سومین بار با حضور ۴۶ شرکت‌کننده از استان‌های خوزستان، بوشهر، البرز، فارس، اصفهان، خراسان و هرمزگان 19 الی 23 اسفند در 4 گروه 4 تیمی در خانه بیلیارد آبادان برگزار شد.

در بخش تیمی بازی فینال بین تیم‌های شیراز و آبادان الف به قضاوت بابک اگرش انجام شد که در پایان تیم شیراز مقام اول، تیم آبادان الف مقام دوم و تیم‌های اصفهان ب و آبادان ج مقام سوم مشترک را کسب کردند.

در بخش انفرادی نیز بازی فینال بین روزبه کرد زنگنه و شروین امیدوار به قضاوت خانم سارا مقصودی انجام شد. در پایان روزبه کرد زنگنه از خوزستان موفق شد با نتیجه 6 بر 5 بر حریف خود غلبه کرده و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد. پس از او شروین امیدوار از شیراز مقام دوم شد و امیررضا شیخی از اصفهان و سینا صفرپور از شیراز مقام سوم مشترک را به خود اختصاص دادند.

http://www.hamshahrionline.ir/details/365308 لینک مطلب: