شنبه 5 خرداد 1397 | به روز شده: 9 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 18 دی 1395 - 16:37:17 | کد مطلب: 357978 چاپ

سکوت فدراسیون در مقابل یک خبر؛ استعفای کی‌روش

ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:
خبرها حاکی از استعفای کی‌روش، سرمربی تیم ملی است اما تا کنون فدراسیون فوتبال در این خصوص خبری منتشر نکرده است.

به گزارش ورزش سه،  امیر عابدینی رئیس کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی از سمت خود استعفا داده است.

این خبر در شرایطی منتشر می‌شود که هنوز هیچ یک از مقامات رسمی مرتبط با تیم‌ملی خبر استعفای کی‌روش را تایید نکرده است. با این حال عابدینی در گفت‌وگویی کوتاه با خبرگزاری میزان اعلام کرده کی‌روش شفاها و کتبا انصراف خود از هدایت تیم‌ملی ایران را اعلام کرده تصمیمی که باتوجه به تصمیمات اخیر سرمربی تیم‌ملی دور از انتظار نبوده اما چندان هم نمی‌شود روی صحت آن مطمئن بود. پیش از این به نظر می‌رسید با توجه به جنگ کی‌روش ـ برانکو، سرمربی تیم‌ملی از اسلحه استعفا برای زیرفشار گذاشتن رقیب باشگاهی‌اش استفاده کند.

هفته گذشته برسر اردوی تیم‌ملی در شهر دبی مجادله‌ای پرسروصدا با سرمربی پرسپولیس داشت و پس از آن نیز مربیان تیم‌ملی را به دلیل عدم پرداخت دستمزدها در ماه‌های گذشته مرخص کرد که این مساله با دخالت فدراسیون حل و فصل شد.

در حال حاضر فدراسیون فوتبال این خبر را تایید نکرده و البته تکذبیه‌ای هم در کار نیست و همه منتظر مهدی تاج هستند تا خبر استعفا یا ادامه همکاری کی‌روش از زبان او منتشر شود. در حال حاضر روابط عمومی فدراسیون لحظات سخت، پراسترس و پرفشاری را پشت سر می‌گذارد.