شنبه 30 تیر 1397 | به روز شده: 2 ساعت و 1 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
اجتماع
 • ارز مسافران را مضطرب کرد

  ارز مسافران را مضطرب کرد سفر > همشهری آنلاین: وضعیت نامشخص ارز مسافرتی هیجان خاصی را بین مسافرانی که این روزها بلیت سفر دارند، ایجاد کرده است. شعب بانک‌ها میزبان مسافرانی است که نمی‌دانند آیا پرداخت ارز تا زمان سفر آن‌ها برقرار است یا قطع خواهد شد؟

 • آماده‌باش پلیس فرودگاه‌ برای سفر ۸۶ هزار حاجی

  آماده‌باش پلیس فرودگاه‌ برای سفر ۸۶ هزار حاجی سفر > همشهری آنلاین: فرمانده پلیس فرودگاه های کشور جزئیات آماده باش ماموران پلیس فرودگاه در عملیات حج امسال را تشریح و هشدارها و توصیه‌های لازم را به حجاج اعلام کرد.

 • انتظار برای تصویب لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان 13 ساله شد

  حقوق کودکان در ایستگاه مجلس

  حقوق کودکان در ایستگاه مجلس اجتماعی > بسترسازی برای زندگی سالم و امن کودکان و حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان در هر کشوری یکی از اولویت‌های اصلی حاکمیت و مردم محسوب می‌شود.

 • رئیس کانون ناشنوایان ایران:

  سهمیه ۳ درصدی استخدام معلولان رعایت نمی‌شود

  سهمیه ۳ درصدی استخدام معلولان رعایت نمی‌شود اجتماعی > همشهری آنلاین: رئیس کانون ناشنوایان ایران گفت: سازمان‌ها، سهمیه سه درصدی استخدام معلولان را رعایت نمی‌کنند و این مساله موجب شده تا بسیاری از ناشنوایان بیکار باشند.

 • قفلی که سارق مسلح به در بانک زده بود مانع از فرار او و گیر افتادنش در داخل بانک شد

  سارق مسلح بانک خودش را گیر انداخت

  سارق مسلح بانک خودش را گیر انداخت اجتماعی > الهه فراهانی-خبرنگار: مرد مسلح وارد بانک شد، با شلیک تیرهوایی کارمندان را ترساند، سراغ گاوصندوق رفت و کیفش را پر از پول کرد اما درست در آخرین لحظات، وقتی می‌خواست از بانک خارج شود، به‌خاطر قفلی که خودش به در بانک زده بود گیر افتاد و دستگیر شد.

 • انکار جنایت مقابل بیمارستان

  انکار جنایت مقابل بیمارستان اجتماعی > مردی که متهم است در جریان جنایتی از پیش طراحی شده دوستش را مقابل یکی از بیمارستان‌های غرب تهران با شلیک گلوله به قتل رسانده، با وجود اعترافات اولیه به این جنایت در دادگاه اتهامش را انکار کرد.

 • سهیلا جورکش، قربانی اسیدپاشی اصفهان در گفت‌وگو با همشهری:

  پرونده‌ام هنوز بسته نشده است

   پرونده‌ام هنوز بسته نشده است اجتماعی > ۴ سال پس از وقوع اسیدپاشی‌های سریالی در اصفهان، قربانیان این جنایت همچنان چشم‌انتظار دستگیری عامل اسیدپاشی و دریافت دیه‌شان هستند.

 • سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس:

  وضعیت استخدامی حق‌التدریسان و آموزشیان نهضت‌سوادآموزی تعیین تکلیف شد

  وضعیت استخدامی حق‌التدریسان و آموزشیان نهضت‌سوادآموزی تعیین تکلیف شد اجتماعی > همشهری آنلاین: سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از نتیجه بررسی‌های کمیسیون متبوعش درباره وضعیت استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی خبر داد.

 • معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی:

  دفترچه‌های کاغذی بیمه تا پاییز حذف می‌شوند | حقوق بازنشستگی رانندگان افزایش می‌یابد

  دفترچه‌های کاغذی بیمه تا پاییز حذف می‌شوند | حقوق بازنشستگی رانندگان افزایش می‌یابد اجتماعی > همشهری آنلاین: معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی گفت: طرح حذف دفترچه بیمه کلید خورده است و ظرف دو سه ماه آینده همه با دفترچه کاغذی خداحافظی می‌کنند.

 • آغاز طرح جدید مقابله با موتور سواران متخلف

  آغاز طرح جدید مقابله با موتور سواران متخلف اجتماعی > همشهری آنلاین: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از آغاز دو طرح ویژه برخورد با تخلفات موتورسیکلت سواران و نیز برخورد با ورود غیرمجاز به تونل‌های شهری از صبح شنبه ۳۰ تیر خبر داد.

 • سهیلا جورکش: پرونده‌ام مختومه نشده و در حال پیگیری است

  سهیلا جورکش: پرونده‌ام مختومه نشده و در حال پیگیری است اجتماعی > همشهری آنلاین: قربانی اسید پاشی ضمن تشریح آخرین وضعیت درمانی خود ، به خبر مختومه شدن پرونده "اسید پاشی اصفهان" واکنش نشان داد و گفت: فردی در مورد پرونده قربانیان اسیدپاشی صحبت کرده و گفته پرونده مختومه شده است اما این فرد وکیل را نمی‌شناسم و پرونده من هم مختومه نشده و طبق روال در حالی پیگیری است.

 • گشتی در بزرگترین کشتی هوایی توریستی

  گشتی در بزرگترین کشتی هوایی توریستی سفر > همشهری آنلاین: اولین تصاویر از طراحی داخلی کشتی هوایی لوکس به نام Airlander ۱۰ ساخت شرکت بریتانیایی "HAV " منتشر شده که اتاق‌هایی مجلل را نشان می‌دهد که کف تا سقف آن با شیشه طراحی شده و دید سراسری را فراهم می‌کند.

 • هدف‌گذاری ۲۰۰۰ واحد بوم‌گردی در کشور

  هدف‌گذاری ۲۰۰۰ واحد بوم‌گردی در کشور سفر > همشهری آنلاین: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از هدف گذاری ۲۰۰۰ واحد بوم‌گردی در کشور خبر داد.

 • ابتکار: گزارش‌های خوبی از کارگروه رسیدگی به امور زنان سرپرست خانوار دریافت کردیم

  ابتکار: گزارش‌های خوبی از کارگروه رسیدگی به امور زنان سرپرست خانوار دریافت کردیم اجتماعی > همشهری آنلاین: معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: جلسات مربوط به کارگروه رسیدگی به امور زنان سرپرست خانوار برگزار شده و گزارش‌های خوبی در مورد حوزه‌های بیمه، کارآفرینی و توانمندسازی زنان دریافت کرده‌ایم.

 • مدیرعامل جامعه معلولان ایران: نیازمند طرح‌های یکپارچه و پیوسته برای مناسب‌سازی هستیم

  مدیرعامل جامعه معلولان ایران: نیازمند طرح‌های یکپارچه و پیوسته برای مناسب‌سازی هستیم اجتماعی > زینب کریمی- خبرنگار: تاکنون طرح‌های مختلفی برای مناسب‌سازی معابر و حضور پررنگ شهروندان معلول در شهر اجرا شده، اما هنوز این قشر از وضعیت نامناسب معابر گلایه دارد. ‌

 • کلاهبرداری میلیاردی با فروش ماشین‌های خیالی

  کلاهبرداری میلیاردی با فروش ماشین‌های خیالی اجتماعی > افزایش قیمت خودروهای وارداتی فرصت مناسبی بود تا کلاهبردار حرفه‌ای نقشه تبهکاری‌اش را عملی کند. او خودش را وارد کننده خودروهای خارجی جا زد و با انتشار عکس‌‌هایی از ماشین‌های مختلف به راحتی توانست یک میلیارد تومان کلاهبرداری کند.

 • گلوله پلیس، موبایل‌قاپ‌ها را زمینگیر‌کرد

  گلوله پلیس، موبایل‌قاپ‌ها را زمینگیر‌کرد اجتماعی > ۲ موبایل‌قاپ جوان زمانی که قصد داشتند گوشی شهروندی را بقاپند فکرش را هم نمی‌کردند مأموران پلیس در کمین آنها نشسته‌اند.

 • امسال هر روز ۲ کودک در تهران به شیرخوارگاه‌ها سپرده شده است

   امسال هر روز ۲ کودک در تهران به شیرخوارگاه‌ها سپرده شده است اجتماعی > مهدیه تقوی راد-خبرنگار: در نشست خبری سرپرست بهزیستی استان تهران که با حضور خبرنگاران رسانه‌های مختلف و به مناسبت هفته بهزیستی برگزار شد، مهشید موقر، معاون اجتماعی این سازمان از پذیرش روزانه ۲ تا ۴ کودک در شیرخوارگاه‌های استان تهران خبر داد.

 • پایان شرارت‌های ۲۳۸ اراذل و اوباش تهران

   پایان شرارت‌های ۲۳۸ اراذل و اوباش تهران اجتماعی > الهه فراهانی-خبرنگار: ماموران پلیس امنیت تهران در عملیاتی ۴۸ ساعته ۲۳۸ نفر از اراذل و اوباش پایتخت را دستگیر کردند.

 • قتل زن مسافرکش بر سر گوشی ۵۰۰ هزار تومانی

   قتل زن مسافرکش بر سر گوشی ۵۰۰ هزار تومانی اجتماعی > همه‌‌چیز از فروش گوشی ۵۰۰ هزارتومانی شروع شد. زن مسافرکش وقتی موبایل مرد افغان را برای دخترش خرید، نمی‌دانست همین موضوع به قیمت از دست دادن جانش تمام می‌شود.

دیگر مطالب اجتماع