چهارشنبه 30 خرداد 1397 | به روز شده: 40 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
سه شنبه 29 فروردین 1396 - 17:34:16 | کد مطلب: 367430 چاپ

توصیه انتخاباتی علی مطهری به رسانه ملی؛ هیچ‌گونه گرایشی به کاندیداها نداشته باشید

ایران > سیاست داخلی - همشهری آنلاین:
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی معتقد است صداوسیما در ایام منتهی به انتخابات باید صرفا بر افزایش مشارکت تمرکز کند.

علی مطهری با اشاره به نزدیک شدن زمان انتخابات ریاست جمهوری ضمن تاکید بر اهمیت فعالیت‌های سازمان صدا و سیما در خصوص آگاهی‌بخشی در این عرصه، گفت: صدا و سیما صرفا باید بر افزایش مشارکت در انتخابات تاکید داشته باشد چراکه هر مقدار مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد، اعتباری برای کشور ایجاد می‌کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به شرایط کنونی دنیا، تلاش آمریکا برای تقویت فضای ایران‌هراسی و ضدایرانی و وضعیت کنونی منطقه، طبیعی است که هر اندازه مشارکت مردم بالاتر رود، اعتبار نظام بیشتر خواهد شد و دشمنان در محاسبات خود تجدید نظر خواهند کرد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره آگاهی بخشی صدا و سیما در عرصه انتخابات و ایجاد مشارکت بالای مردم در انتخابات تصریح کرد: مشارکت بالای مردم باعث می‌شود مشکلات داخلی بهتر و با قدرت بیشتر حل شده و نقشه‌های دشمنان علیه کشور خنثی شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه صدا و سیما نباید هیچگونه گرایشی به یکی از کاندیداها داشته باشد، خاطر نشان کرد: صدا و سیما باید بر روی مشارکت بالای مردم و افزایش حضور مردم برای شرکت در انتخابات، کار و تبلیغ و برنامه‌سازی کند.