چهارشنبه 4 مهر 1397 | به روز شده: 10 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
چهارشنبه 30 فروردین 1396 - 18:52:17 | کد مطلب: 367561 چاپ
پرگل‌ترین پیروزی پرسپولیس در روز دریافت جام

پرسپولیس قهرمان شانزدهمین لیگ برتر شد

ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:
پرسپولیس که در هفته قبل قهرمانی‌اش مسجل شده بود، با پیروزی ۴ بر صفر مقابل پدیده توانست پرگل‌‌ترین بازی فصل‌اش را در روزی که جام را گرفت رقم بزند

پرسپوليس در هفته بيست‌وهشتم ليگ ميزبان پديده مشهد بود. تيم مشهدي كه طي نيم‌فصل دوم خوش درخشيده بود در روزي مقابل پرسپوليس قرار گرفته بود كه ورزشگاه آزادي را هواداران سرخ پر كرده بودند.

بازيكنان پديده در نيمه اول بسيار خوش درخشيدند و حتي چند موقعيت گل داشتند كه ناكام ماندند. در آن سوي بازي نيز پرسپوليسي‌ها به رغم اينكه كم‌انگيزه‌تر از بازي‌هاي قبلي نشان مي‌دادند چند موقعيت گل براي طارمي خلق كردند كه نتيجه‌اي نداشت.

اما نيمه دوم بازي ورق برگشت. كاميابي‌نيا در دقيقه در دقيقه 50، عليپور دقيقه 68، طارمي در دقيقه 80 و فرشاد احمد‌زاده در دقيقه 89 چهار گل پرسپوليس را به ثمر رساندند تا اين تيم بتواند به پرگل‌ترين بازي اين فصل خود برسد.

پرسپوليس كه در اين روز جام قهرماني را قبل از پايان ليگ در اختيار گرفت، 65 امتيازي شد و ركورد كسب امتياز در مسابقات ليگ برتر را بدست آورد.

پديده نيز با 34 امتياز قبلي خود در مكان نهم جدول قرار گرفت. طارمي با گلي كه به ثمر رساند تا پايان اين هفته آقاي گل بازي‌هاست.