شنبه 27 مرداد 1397 | به روز شده: 19 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
یکشنبه 16 مهر 1396 - 17:27:33 | کد مطلب: 384515 چاپ
سردار غیب پرور:

احساس امنیت مرهون تلاش نیروی انتظامی وسایر دستگاه‌ها است

دفاع > دفاع مقدس - همشهری آنلاین:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بی‌تردید احساس امنیت بالای مردم عزیز ایران مرهون تلاش‌های مجاهدانه و هوشمندانه نیروهای انتظامی و سایر دستگاه‌های امنیتی و بسیج مردمی میهن اسلامی است.

به گزارش بسیج، سردار پاسدار غلامحسین غیب پرور طی پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت و افزود:هفته نیروی انتظامی فرصتی است تا از مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های فرماندهان و آحاد کارکنان مؤمن، متعهد و شجاع این نیرو و قدردانی از خدمات بی‌منت و ماندگار آنان در تأمین امنیت میهن اسلامی تجلیل شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: بی‌تردید احساس امنیت بالای مردم عزیز ایران مرهون تلاش‌های مجاهدانه و هوشمندانه نیروهای انتظامی و سایر دستگاه‌های امنیتی و بسیج مردمی میهن اسلامی است.

سردار غیب پرور اظهار کرد : ضمن درود بی‌کران به مقام شامخ شهدای گرانقدر ناجا در دوران هشت سال دفاع مقدس و در صحنه‌‌های حراست از امنیت و آرامش کشور، هفته نیروی انتظامی را به تمامی همکاران و همرزمان در ناجا تبریک عرض می کنم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: امید آنکه در سایه الطاف بی‌کران الهی و عنایات قائم آل محمد (عج) و رهبری‌های داهیانه فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی و در مأموریت‌های مشترک بسیج و نیروی انتظامی، بتوانیم رضایت خداوند متعال را در خدمت به مردم و حفاظت از بزرگترین نعمت الهی که همانا نظام مقدس اسلامی می‌باشد، کسب نماییم.

14 تا 20 مهرماه به عنوان هفته نیروی انتظامی نامگذاری شده است.