چهارشنبه 4 مهر 1397 | به روز شده: 1 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
دوشنبه 15 آبان 1396 - 08:31:00 | کد مطلب: 387494 چاپ

نمایش چشم‌های معصوم مهتاب در اصفهان به روی صحنه می‌‌رود

فرهنگ > هنر - همشهری آنلاین:
نمایش چشم‌های معصوم مهتاب به کارگردانی و نویسندگی سعید‌اله‌یاری در مجتمع فرهنگی هنری کوثر اصفهان به صحنه می‌‌رود.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی هنری کوثر حمید رضا مکارمی مدیر مجتمع فرهنگی کوثر می‌‌گوید: این نمایش با موضوع امام رضا(ع) و کرامت این امام بزرگوار می‌‌باشد که روایتی از چهار فرزندیک خانواده است که پدرومادر خودرا ازدست داده اند. مهتاب، ماهان و مهسا؛ بازیگران کودک این نمایش هستند آنها برای تامین مخارج خود،بعدازمدرسه در خیابان کار می‌کنند.

مهتاب که کوچکترین عضو این خانواده است، دچاریک بیماری می‌‌شود که پس از مراجعه به پزشک متوجه می‌‌شود اگر عمل جراحی روی چشمانش انجام نشود ممکن است تا یکماه ونیم دیگر چشمهایش را از دست بدهد پانزده میلیون تومان هزینه عمل مهتاب است ولی آنها به هیچ عنوان ازپس تامین این مقدارپول بر نمی آیند،تا اینکه..........

مکارمی در ادامه می‌‌افزاید: نگارعلامه، مبیناکاظمی و محمدحسن نصیری بازیگران کودک ونوجوان این نمایش هستند و در کنار آنها اکبر خلقی و سعیداله‌یاری به ایفای نقش می‌‌پردازند.

مدیر مجتمع فرهنگی هنری کوثر از مراسم زنگ تئاتر این نمایش با حضور جمعی از هنرمندان عرصه نمایش و مسئولین خبر می‌‌دهد.
دیگر عوامل نمایش شامل محمدامیری رامشه، سمانه حمامی، فریباسادات حسینی، حدیث نصیری، مریم نقشینه، میترامسائلی می‌‌باشد.

نمایش چشم‌های معصوم مهتاب از 16 تا 30 آبان ماه ساعت 18 در مجتمع فرهنگی هنری کوثر اصفهان به صحنه می‌‌رود. علاقمندان جهت رزرو بلیط و تماشای این نمایش می‌‌توانند به مجتمع فرهنگی هنری کوثر اصفهان واقع در خیابان جی خیابان مسجد علی مراجعه و یا با شماره تلفن 35212475 تماس حاصل فرمایند.