شنبه 31 شهریور 1397 | به روز شده: 1 ساعت و 36 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
چهارشنبه 24 آبان 1396 - 10:52:04 | کد مطلب: 388565 چاپ

محیط‌بانان به کمک زلزله‌زدگان کرمانشاه شتافتند

شهر > محیط زیست ایران - همشهری آنلاین:
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست اعلام کرد: به دستور ریاست سازمان محیط زیست، هم ‌اکنون محیط‌بانان استان کرمانشاه در کنار سایر نیروهای امدادی مشغول کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان هستند.

به گزارش مهر، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست با بیان این که هیچ یک از محیط‌بانان استان کرمانشاه در حادثه زلزله آسیب ندیده‌اند، گفت: به دستور ریاست سازمان، هم اکنون محیط‌بانان استان در کنار سایر نیروهای امدادی مشغول کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان هستند.

سرهنگ جمشید محبت‌خانی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست با اشاره به حادثه زلزله یکشنبه شب در استان‌های غربی به ویژه استان کرمانشاه گفت: رییس سازمان حفاظت محیط زیست بلافاصله دستور پیگیری وضعیت محیط بانان و ایستگاه‌های محیط‌بانی و همچنین امدادرسانی به زلزله‌زدگان را دادند که با بررسی‌های انجام شده خوشبختانه در بعد انسانی آسیب جانی نداشتیم.

  • آسیب به ساختمان محیط زیست سر پل ذهاب

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست با بیان این که ایستگاه‌های محیط‌بانی در استان کرمانشاه آسیب ندیده‌اند، افزود: فقط ساختمان اداره محیط زیست سر پل ذهاب در حین زلزله آسیب دیده است.

سرهنگ محبت‌خانی با اعلام آماده‌باش کلیه محیط‌بانان استان کرمانشاه برای امدادرسانی به آسیب‌دیدگان حادثه زلزله، اظهار کرد: حتی محیط‌بانانی که در شیفت استراحت بودند نیز با لباس محیط‌بانی در کنار سایر نیروهای امدادی مشغول کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان حادثه زلزله در کرمانشاه هستند.