سه شنبه 1 آبان 1397 | به روز شده: 3 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
یکشنبه 3 دی 1396 - 17:06:22 | کد مطلب: 393584 چاپ

نامه رسمی الغرافه برای جذب مهدی طارمی

ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:
باشگاه الغرافه قطر برای جذب مهاجم محروم این روزهای پرسپولیس با مسوولان این باشگاه وارد مذاکره شده است.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی طارمی با پیشنهاد مالی مناسب و رسمی از سوی باشگاه الغرافه قطر مواجه شده و سران این باشگاه تمایل خود را برای در اختیار گرفتن گلزن سرخپوشان به همتای خود اعلام کرده‌اند.

او بعد از انجام 5 بازی در ترکیب پرسپولیس در حکم فیفا در خصوص قرارداد غیرقانونی با ریزه اسپور با محرومیت 4 ماهه مواجه شده و اکنون دوران محرومیت خود را پشت سر می‌گذارد. با این حال مسوولان پرسپولیس که موفق شده‌اند رضایت باشگاه ریزه اسپور را برای عدم پرداخت جریمه مالی در قبال او را جلب کنند، بی‌میل نیستند تا با توجه به پایان قرارداد این ستاره ملی‌پوش در انتهای لیگ هفدهم او را ترانسفر کرده و از این طریق شرایط مالی مناسبی را فراهم کرده و صندوق باشگاه را شارژ کنند.

الغرافه قطر، تیم حاضر در لیگ ستارگان این کشور که پیش از این فرهاد مجیدی، محمدرضا خلعتبری و مسعود شجاعی را در ترکیب خود داشت، اکنون تمایل خود را برای جذب این بازیکن رسما به باشگاه پرسپولیس ارسال کرده و در انتظار پاسخ این باشگاه است.

مهدی طارمی که بعد از اتفاقات منجر به محرومیتش قول همکاری به باشگاه برای تمدید قرارداد و جبران خسارت ناشی از این اتفاق را داده بود.