سه شنبه 1 آبان 1397 | به روز شده: 2 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
جمعه 8 دی 1396 - 15:38:54 | کد مطلب: 393989 چاپ

تصادف مرگبار در اتوبان ارتش در تهران

اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سخنگوی آتش‌‌نشانی از وقوع یک تصادف مرگبار در بامداد جمعه ۸ دی ماه خبر داد و گفت: در این حادثه ۴ نفر کشته و ۳ نفر مصدوم شدند.

جلال ملکی در گفت‌وگو با ایلنا از وقوع یک حادثه تصادف رانندگی در بامداد روز جمعه خبر داد و گفت: ساعت ۲ و ۲۴ دقیقه حادثه رانندگی در مسیر شرق به غرب اتوبان ارتش در ابتدای بزرگراه امام علی (ع) به سامانه ۱۲۵ اطلاع داشته و دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی آتش‌نشانی ادامه داد: در محل حادثه مشاهده می‌‌شود که یک دستگاه خودروی سواری تیبا با ۷ نفر سرنشین به دلیل نامعلوم از مسیر اصلی خارج و در حاشیه اتوبان با پایه‌های یک تیر از ادوات ترافیکی برخورد می‌کند و در محل متوقف شده است.

وی اضافه کرد: زمانی که آتش‌نشانان به محل رسیدند، سه نفر از این افراد به بیرون از خودرو پرت شده بودند و ۴ نفر دیگر نیز در داخل اتاق ویران شده خودرو خود به طور بسیار خطرناکی محبوس بودند. آتش‌نشانان بلافاصله عملیات را آغاز و با استفاده از تجهیزات، قطعات خودرو را برش دادند و هر ۴ نفر خارج شدند و این ۷ نفر را تحویل عوامل اورژانس دادند.

ملکی با بیان اینکه پس از معاینات لازم مشخص شد ۴ نفر شامل ۳ خانم و یک آقا جان خود را از دست داده‌اند، اظهارکرد: ۳ نفر دیگر شامل ۲ خانم و یک آقا دچار مصدومیت شدید شده‌اند که آنها نیز به مراکز درمامی منتقل شدند.

وی در مورد سن این حادثه دیدگان اعلام کرد: سن این افراد بین ۲۰ تا ۳۵ سال بوده است و خودروی متلاشی شده آنها نیز با جرثقیل به منطقه امنی منتقل شده است.

سخنگوی آتش نشانی در پایان از رانندگان تقاضا کرد در ساعات پایانی با سرعت مطمئنه حرکت کنند.