یکشنبه 6 خرداد 1397 | به روز شده: 9 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 21 بهمن 1396 - 22:21:07 | کد مطلب: 397958 چاپ

اسامی نامزدهای سی و ششمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد

سینما و تلویزیون > سینمای‌ ایران - همشهری آنلاین:
نامزدهای سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر شنبه ۲۱ بهمن معرفی شدند.

هیات داوران سی و ششمین جشنواره  فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت اسامی نامزدهای این دوره از جشنواره را اعلام کردند.

بهرام بدخشانی، کمال تبریزی، حسن خجسته، خسرو دهقان، رسول صدرعاملی، فرشته طائرپور و محمدرضا فروتن پس از  اسامی را اعلام کردند.

  • بهترین طراحی لباس:

بمب سارا خالدی زاده، خجالت نکش رعنا امینی،سوتفاهم سارا سمیعی، شعله ور سوسن نوروزی، مغزهای کوچک زنگ زده مارال جیرانی

  • طراحی صحنه:

بمب محسن شاه ابراهیمی،تنگه ابوقریب محمدرضا شجاعی، دارکوب آیدین ظریف، سرو زیر آب عباس بلوندی، سوتفاهم کیوان مقدم

  • بهترین چهره پردازی:

سعید ملکان تنگه ابوقریب، عباس عباسی چهارراه استانبول، فاطمه کمالی و زهرا کمالی دارکوب، مهرداد میرکیانی شعله ور، بابک اسکندری کامیون

  • بهترین تدوین:

مهرداد خوشبخت به وقت شام، فرزاد هوتهم دارکوب، بهرام دهقانی و محمد نجاریان عرق سرد، مصطفی خرقه پوش کامیون،مهدی سعدی مغزهای کوچک زنگ زده

  • بهترین صدابرداری:

ایرج شهزادی بمب، به وقت شام، رشید دانشمند تنگه ابوقریب، مهراد ملکوتی سوتفاهم،مهرداد ملکوتی مغزهای کوچک زنگ زده

  • بهترین صداگذاری:

بهمن بنی اردلان امپراتور جهنم، علیرضا علویان به وقت شام، امیرحسین قاسمی تنگه ابوقریب،

  • بهترین فیلمبرداری:

محمود کلاری، حمید خضوعی ابیانه تنگه ابوقریب، علیرضا زرین دست سرو زیر آب، فرشاد محمدی عرق سرد، پیمان شادمانفر مغزهای کوچک زنگ زده

  • بهترین جلوه های ویژه بصری:

محمد لطفعلی بمب، سید هادی اسلامی به وقت شام، حسن ایزدی، محمد برادران و جواد مطوری و محسن خیرآبادی تنگه ابوقریب، فرید ناصر فصیحی چهارراه استانبول، محمد حاکزاد سرو زیر آب، سینا قویدل ماهورا و لاتاری

  • بهترین جلوه های ویژه میدانی:

حمید رسولیان ماهورا، عباس شوقی بمب، محسن روزبهانی به وقت شام، تنگه ابوقریب و سرو زیر آب

  • بهترین موسیقی متن:

کارن همایون فر به وقت شام، النی کاریندو بمب، حامد ثابت تنگه ابوقریب، بهزاد عبدی دارکوب، سهراب پورناظری شعله ور، کارن همایون فر عرق سرد

  • بهترین نقش مکمل زن:

سحر دولتشاهی عرق سرد، سحر دولتشاهی چهارراه استانبول، لیلی رشیدی عرق سرد، نگار عابدی دارکوب، هدا زین العابدین عرق سرد

  • بهترین نقش مکمل مرد:

سیامک انصاری بمب، فرهاد اصلانی مغزهای کوچک زنگ زده، پژمان جمشیدی سوتفاهم، جشمید هاشم پور دارکوب، مسعود کرامتی چهارراه استانبول، نوید پورفرج مغزهای کوچک زنگ زده

  • بهترین فیلمنامه:

بمب پیمان معادی، سرو زیر آب محمدعلی باشه آهنگر و حامد باشه آهنگر، شعله ور هادی مقدم دوست، حمید نعمت اله، کامیون کامبوزیا پرتوی، مغزهای کوچک زنگ زده هومن سیدی

  • بهترین کارگرانی:

به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا، تنگه ابوقریب بهرام توکلی، دارکوب بهروز شعیبی، سرو زیر آب محمد علی باشه آهنگر، کامیون کامبوزیا پرتوی، مغزهای کوچک زنگ زده هومن سیدی

  • بهترین نقش اول زن:

سارا بهرامی دارکوب، باران کوثری عرق سرد، شبنم مقدمی خجالت نکش، ماهور الوند چهارراه استانبول، مهناز افشار دارکوب، هانیه توسلی سوتفاهم

  • نقش اول مرد:

امیر جدیدی: تنگه ابوقریب و عرق سرد، امین حیایی شعله ور، رضا عطاران مصادره، سعید آقاخانی کامیون، نوید محمدزاده مغزهای کوچک زنگ زده

  • بهترین فیلم:

بمب پیمان معادی و احسان رسول اف، به وقت شام محمد خزاعی، تنگه ابوقریب سعید ملکان، دارکوب محمود رضوی، سرو زیر آب،کامیون کامبوزیا پرتوی