یکشنبه 1 مهر 1397 | به روز شده: 3 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
یکشنبه 20 اسفند 1396 - 17:36:07 | کد مطلب: 400618 چاپ

راز پلنگ سیاه | ستاره سینما شدن با هزینه دنزل واشنگتن

سینما و تلویزیون > سینمای‌ جهان - همشهری آنلاین:
چادویک بوزمن که این روزها فیلم ابرقهرمانی «پلنگ سیاه» را روی پرده دارد، اعتراف کرد در دوران جوانی هزینه کلاس‌های بازیگری‌اش را ستاره رنگین‌پوست برنده اسکار تقبل کرده بود.

به گزارش همشهري آنلاين به نقل از اينديپندنت، بازيگر 40 ساله آمريكايي روي فرش قرمز مراسم اسكار اشاره‌اي گذرا به نقش دنزل واشنگتن به ورود خود به دنياي سينما و تبديل شدن به ستاره‌اي آينده‌دار داشت اما از ورود به جزئيات پرهيز كرد. بوزمن هفته گذشته با حضور در برنامه شبانه جيمي فالون سراغ موضوعي جالب رفت و به تماشاگران گفت كه واشنگتن چگونه بخشي از شهريه كلاس‌هاي بازيگري را در دانشگاه آكسفورد پرداخته است.

ستاره «پلنگ سياه» گفت: «من اين راز را در تمام زندگي پيش خودم نگه داشته بودم. وقتي به دانشگاه برگشتم، نامه‌اي به دستم رسيد مبني بر اينكه دنزل واشنگتن تمام هزينه‌هاي كلاس‌ها را بر عهده گرفته است. راستش نمي‌خواستم چيزي در اين باره بگويم تا زماني كه به يك بازيگر موفق تبديل شوم.» او نخستين بار فوريه گذشته در گفتگو با مجله رولينگ استون پرده از اين راز قديمي و عجيب برداشت.

پس از انتشار آن مصاحبه بود كه خيلي‌ها مي‌خواستند بدانند داستان از چه قرار بوده است. هر چند بوزمن اعتراف كرد كه واشنگتن ناخواسته و به شكلي كاملا اتفاقي بخشي از شهريه كلاس‌هاي بازيگري او را در داانشگاه آكسفورد پرداخته و اين ماجرا مي‌توانست براي هر كسي رخ بدهد.

بازيگر جوان و رنگين‌پوست آمريكايي كه سال‌ها منتظر فرصتي بود تا سپاس خود را نثار همكار قديمي كند، سرانجام واشنگتن را از نزديك ديد اما اين ستاره برنده اسكار بود كه سر شوخي را باز كرد و گفت: «هي پسر، تو كلي پول به من بدهكاري و حالا آمده‌ام آن را بگيرم!»