چهارشنبه 4 مهر 1397 | به روز شده: 1 ساعت و 6 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
دوشنبه 20 فروردین 1397 - 11:03:07 | کد مطلب: 402321 چاپ

مسابقات انتخابی المپیک جوانان/ تایلند؛ کسب دو نشان طلای شناگران در روز دوم

ورزش > ورزش‌های دیگر - همشهری آنلاین:
یاوری و سهران در دومین روز مسابقات انتخابی المپیک جوانان تایلند علاوه بر کسب ورودی B المپیک جوانان، به ترتیب نشان طلای ۱۰۰ متر پروانه و ۵۰ متر آزاد را بر گردن آویختند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپولو، صبح روز یکشنبه (19 فروردين) مرحله مقدماتی روز دوم مسابقات انتخابی المپیک جوانان تایلند پیگیری شد.

نمایندگان ایران در سه ماده ۱۰۰ متر پروانه، ۵۰ متر آزاد در رده سنی جوانان و ۵۰ پشت در رده سنی بزرگسالان به آب زدند و چهار شناگر ایران جواز حضور در فینال ماده‌های خود را به دست آوردند.

در مرحله فینال ابتدا علیرضا یاوری در ماده ۱۰۰ متر پروانه به آب زد. یاوری که در مرحله مقدماتی با ثبت زمان ۵۷:۳۵ رکورد ورودی B المپیک جوانان را کسب کرده بود، در فینال با زمان ۵۷:۲۸ بر سکوی نخست ایستاد و طلای ماده ۱۰۰ متر پروانه را بر گردن آویخت.

در ادامه سهران و رشیدی که راهی فینال ماده ۵۰ متر آزاد شده بودند، با حریفان خود به رقابت پرداختند. متین سهران که صبح موفق به کسب ورودی B المپیک جوانان شده بود، در فینال با ثبت زمان ۲۴:۰۷ سومین مدال طلای ایران در این مسابقات را به ارمغان آورد. علی رشیدی نیز با زمان ۲۴:۶۱ در رتبه چهارم قرار گرفت. در پایان سینا غلامپور، آخرین نماینده تیم ملی ایران در روز دوم این مسابقات در ماده ۵۰ متر پشت به آب زد و با توجه به انجام خطا از کسب مدال باز ماند.