شنبه 28 مهر 1397 | به روز شده: 32 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
دوشنبه 7 خرداد 1397 - 16:36:10 | کد مطلب: 406710 چاپ
نماینده ولی فقیه در سپاه:

حفظ حرکت و شتاب انقلاب برعهده پاسداران است

دفاع > سپاه و بسیج - همشهری آنلاین:
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران، پاسداری را به معنای رفع و دفع خطر از انقلاب در تمام عرصه ها توصیف و تاکید کرد: عمق بخشی، تقویت پیش برندگی و پیش روندگی انقلاب و حفظ حرکت و شتاب انقلاب برعهده پاسداران انقلاب اسلامی است.

به گزارش سپاه نیوز، حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبدالله حاجی صادقی، در مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) از انقلاب اسلامی ایران به عنوان انقلابی گفتمان ساز یاد کرد و گفت: این انقلاب الهام بخش برخلاف سایر انقلاب های دنیا، زنده و پویا است؛ چراکه جهادی در راه خدا بوده است و جهاد پایان ندارد.

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به دشمنی های 40 ساله نظام استکبار با انقلاب اسلامی و ملت ایران تصریح کرد: بدیهی است انقلابی که از ابتدای شکل گیری تاکنون با انواع و اقسام دشمنی ها و توطئه ها مواجه بوده است، نیاز به محافظ و پاسدار داشته باشد.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی همچنین با برشمردن ویژگی های پاسداران تراز انقلاب اسلامی گفت: پاسداران انقلاب اسلامی باید ولایت مدار باشند، بصیرت دینی داشته باشند، در ظلمت فتنه ها بینایی خود را از دست ندهند، حریت داشته باشند تا بنده زر و زور نشوند، روحیه جهادی و انقلابی شان را حفظ کنند، تولی و تبری داشته باشند و در کسب توانمندی و اقتدار انقلاب کوشا باشند تا با حفظ انقلاب اسلامی، زمینه های ظهور حضرت صاحب الزمان (عج) محقق شود.

وی با تاکید بر ضرورت ارتقای بصیرت دینی و فهم، تشخیص و عمل به هنگام از سوی آحاد پاسداران، تربیت چنین افسرانی را رسالت خطیر و مهمی دانست که برعهده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) است.

در پایان این مراسم، با حکم نماینده ولی فقیه در سپاه، حجت الاسلام والمسلمین الله نورکریمی تبار به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) منصوب شد.