شنبه 28 مهر 1397 | به روز شده: 9 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 12 خرداد 1397 - 09:15:00 | کد مطلب: 407066 چاپ

برپایی پنج پردیس فرهنگی در پایتخت

شهر  > شهردار - همشهری‌آنلاین:
مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران از برپایی پنج پردیس فرهنگی در سالگرد رحلت امام خمینی (ره) خبر داد.

 ابوالفضل رفیع، مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران درباره اقدام‌هاي فرهنگی شهرداری تهران به مناسبت ۱۴ و ۱۵ خرداد گفت: امسال نیز همچون سال‌های گذشته سه پردیس فرهنگی با موضوع سبک زندگی امام، امام و مردم و امام و قرآن در حرم مطهر امام خمیتی(ره) برپا می شود. همچنین با هدف اجرای برنامه‌های فرهنگی دو پردیس فرهنگی در محدوده جماران و حرم حضرت عبدالعظیم (ع) برپا می‌شود.

به گزارش ایسنا، مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران، محور تشکیل پردیس‌های فرهنگی را تبیین اندیشه‌های سیاسی و اجتماعی امام خمینی (ره) ذکر و اظهارکرد: پیش‌بینی شده تا موضوع‌ها و مسائلی که در پردیس‌های فرهنگی مطرح می‌شوند متناسب با تمامی اقشار و گروه‌های جامعه باشد. البته در این بین قشر کودک و نوجوان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

رفیع با اشاره به توزیع بسته‌های فرهنگی در پردیس‌های فرهنگی اظهارکرد: این بسته شامل بروشور و کتابچه‌هایی در خصوص اندیشه‌های امام خمینی (ره) است ضمن این‌که بسته‌هایی فرهنگی با موضوع ماه رمضان به مخاطبان پردیس‌های فرهنگی عرضه می‌شود.

به گزارش شهرنوشت،اودر پایان گفت: برپایی نمایشگاه عکس با عنوان «زندگی به سبک روح الله» با هدف نمایش ابعاد مختلف زندگی امام خمینی (ره) از جمله برنامه‌هایی است که در مناطق ۲۲ گانه اجرا می‌شود.

در همین زمینه: