چهارشنبه 7 تیر 1396 | به روز شده: 13 ساعت و 59 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
ارتباطات
 • ۷ تیر؛ مهم‌ترین خبر روزنامه‌های صبح ایران

  ۷ تیر؛ مهم‌ترین خبر روزنامه‌های صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: فرمایشات مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز عید فطر تیتر یک اغلب روزنامه‌های صبح ایران است.بقیه روزنامه‌ها هم به موضوع‌هایی مانند صحبت‌های رئیس جمهور درباره همدلی ملی و فراخوان وحدت ایشان، واکنش فرمانده کل سپاه به عبارت" دولت با تفنگ"، سود بانکی، وضعیت مسکن و سو استفاده دلال‌ها از تنش‌های انتخاباتی پرداخته‌اند:

 • ۷ تیر؛ خبر اول روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

  ۷ تیر؛ خبر اول روزنامه‌های ورزشی صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران اختصاص دارد به صحبت‌های برانکو، وضعیت رامین رضاییان، احمدزاده و پرسپولیس و پژمان منتظری و قرارداد این فصلش :

 • شصتمین شماره مجله سینما و ادبیات منتشر شد

  شصتمین شماره مجله سینما و ادبیات منتشر شد رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: شصتمین شماره مجله سینما و ادبیات ویژه لوک بسون و سینمای معاصر فرانسه منتشر شد.

 • ساخت یک ابررایانه قدرتمند با الهام از مغز انسان

  ساخت یک ابررایانه قدرتمند با الهام از مغز انسان ارتباطات و فناوری > همشهری آنلاین: شرکت آی‌بی‌ام به همراه آزمایشگاه تحقیقات نیروی هوایی امریکا به دنبال ساخت یک ابررایانه مجهز به هوش مصنوعی با الهام از شبکه عصبی مغز انسان است.

 • انتقاد رئیس صدا و سیما از خبر ۲۰:۳۰

  انتقاد رئیس صدا و سیما از خبر ۲۰:۳۰ رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهی آنلاین: علی عسگری در بازدیدی از بخش‌های خبری صداوسیما بیان کرد که گاهی دیده می شود بخش خبری ۲۰:۳۰ وارد حواشی شده که باید این رویه تغییر کند.

 • زندگینامه: نصراله فروتن فر (۱۳۴۵-)

  زندگینامه: نصراله فروتن فر (۱۳۴۵-) رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: نصراله فروتن فر (حمید فروتن) در سال ۱۳۴۵ در تهران به دنیا آمد. او فیلمبرداری و عکاسی را اوایل دهه شصت در انجمن سینمای جوان فرا گرفت

 • سرمقاله‌های روزنامه‌های ۴ تیر

  سرمقاله‌های روزنامه‌های ۴ تیر رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: عیدفطر، پیام حمله موشکی سپاه به داعش و ... از جمله موضوعاتی بودند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه‌های یکشنبه-۴تیر- جای گرفتند.

 • یک‌شنبه ۴ تیر؛ مهم‌ترین خبر روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

  یک‌شنبه ۴ تیر؛ مهم‌ترین خبر روزنامه‌های ورزشی صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران به موضوع‌هایی مانند خطر تعلیق فدراسیون کشتی، ارتباط برانکو طارمی، دوراهی جباری و تعداد تماشاگران پرسپولیس و اشتقلال تهران اختصاص دارد:

 • یک‌شنبه ۴ تیر؛ خبر اول روزنامه‌های صبح ایران

  یک‌شنبه ۴ تیر؛ خبر اول روزنامه‌های صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران اختصاص دارد به حمایت مردم از رئیس جمهور، صحبت‌های دادستان درخصوص اهانت به رئیس جمهور، مخالفت اروپا با آمریکا و حمایت از برجام، رای مثبت FATF به نفع ایران باوجود لابی‌های گسترده علیه کشور و برخی موضوع‌های دیگر:

 • سرمقاله‌های روزنامه‌های ۳ تیر

  سرمقاله‌های روزنامه‌های ۳ تیر رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: شعار علیه روحانی، راهپیمایی روز قدس و ... از جمله موضوعاتی بودند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه‌های شنبه-۳تیر-جای گرفتند.

 • سوم تیر؛ پیشخوان روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

  سوم تیر؛ پیشخوان روزنامه‌های ورزشی صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران به نظر برانکو درخصوص رفتن بیرانوند، حراج شماره هفت در استقلال با تصمیم منصوریان، بازگشت منتظری به استقلال و چالش پیش روی سرمربی تیم و برخی موضوع‌های دیگر اختصاص دارد:

 • سوم تیر؛ تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران

  سوم تیر؛ تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران اختصاص دارد به موضوع‌هایی مانند صحبت‌های رئیس جمهور در ضیافت افطار با فعالان اقتصادی در روز ملی اصناف، توهین به منتخب مردم در روز وحدت، حمایت مردم ایران از فلسطین، نتیجه مثبت برجام با رشد واردات اروپا از ایران و نیز نوسازی ناوگان فرسوده هوایی، درآمد حاصل از مبارزه با فرار مالیاتی و مرگ داعش در عراق :

 • نگاه نو ۱۱۳ منتشر شد

  نگاه نو ۱۱۳ منتشر شد رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری‌آنلاین: صد و سیزدهمین شماره فصلنامه نگاه نو علاوه بر گفت وگویی بلند و خواندنی با نصرالله کسراییان، و مطالب متنوع دیگر مقاله‌‌ای بلند و خواندنی از دکتر فخرالدین عظیمی، استاد تاریخ دانشگاه کانتیکت آمریکا دارد که به نقد و ارزیابی دونالد ترامپ در چند ماه به دست‌گیری قدرت پرداخته است.

 • تلگرام در روسیه تهدید به فیلتر شد

   تلگرام در روسیه تهدید به فیلتر شد ارتباطات و فناوری > همشهری آنلاین: روسیه هشدار داد که اگر سامانه ارتباط اینترنتی موبایلی تلگرام به نقض قوانین این کشور ادامه دهد، از دسترسی کاربران خارج خواهد شد.

 • واکنش وزیر ارتباطات نسبت به اعتراض‌حذف برخی بسته‌های اینترنتی تلفن همراه

  واکنش وزیر ارتباطات نسبت به اعتراض‌حذف برخی بسته‌های اینترنتی تلفن همراه ارتباطات و فناوری > همشهری آنلاین: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره کامنت‌های اعتراضی کاربران در خصوص حذف برخی بسته‌های اینترنتی اپراتورهای تلفن همراه توضیح داد.

 • ۳۱ خرداد؛ تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

  ۳۱ خرداد؛ تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران اختصاص دارد به پیشنهاد استرالیا به کی‌روش، بازی پرسپولیس با الهلی در عمان،درخواست طارمی از پروین برای گرفتن رضایتنامه‌اش در مقابل بخشش طلبش، وضعیت کامیابی‌نیا و بیرانوند و تخفیف ابراهیمی به استقلال:

 • سرمقاله‌های روزنامه‌های ۳۱ خرداد

  سرمقاله‌های روزنامه‌های ۳۱ خرداد رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: حمله سپاه به داعش، چینش کابینه و ... از جمله موضوعاتی بودند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه‌های چهارشنبه-۳۱ خرداد-جای گرفت.

 • ۳۱ خرداد؛ پیشخوان روزنامه‌های صبح ایران

  ۳۱ خرداد؛ پیشخوان روزنامه‌های صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار نخست وزیر عراق تیتر یک برخی روزنامه‌های صبح ایران است.بقیه روزنامه‌ها هم به موضوع‌هایی مانند صحبت‌های رئیس جمهور در ضیافت افطار با علما، حمله سپاه به داعش، مرگ دو نوجوان در اثر گرما و تشنگی در بیابان و ماجرای کودتای ۲۸ مرداد پرداخته‌اند:

 • انتشار اطلاعات ۲۰ میلیون آمریکایی روی سرور آمازون

  انتشار اطلاعات ۲۰ میلیون آمریکایی روی سرور آمازون ارتباطات و فناوری > همشهری آنلاین: اطلاعات حساس شخصی ۲۰۰ میلیون شهروند آمریکایی به صورت تصادفی توسط شرکت تجاری که در استخدام کمیته ملی جمهوریخواهان بوده‌است، در فضای مجازی منتشر شده‌است.

دیگر مطالب ارتباطات