پنج شنبه 14 اسفند 1393 | به روز شده: 1 ساعت و 27 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
ایران
دیگر مطالب ایران
انتخاب سردبیر

تقدیم لایحه تکمیلی آخرین دفاع پرونده مهدی هاشمی به دادگاه

همشهری آنلاین: وکیل‌ مدافع مهدی هاشمی از ارسال لایحه تکمیلی آخرین دفاع موکلش به دادگاه خبر داد.

دیدگاه‌های هاشمی در باره توافق مناسب هسته‌ای، رابطه با عربستان

همشهری آنلاین: هاشمی رفسنجانی با توصیف انتظارات ایران و غرب در خصوص برنامه هستی به توضیح نظرش در باره توافق خوب پرداخت و نیز با بیان وضعیت روابط فعلی ایران و عربستان راه‌های بهبود این روابط را بیان داشت.

زندگینامه سید صادق طباطبایی (۱۳۲۲-۱۳۹۳)

همشهری آنلاین: سید صادق طباطبایی برادر همسر سیّد احمد خمینی فرزند امام خمینی و خواهر زاده امام موسی صدر و همچنین از جمله افراد تأثیرگذار در سال‌های پیش و پس از انقلاب اسلامی ایران بوده‌است.

افخم: ایران با توافقی که حاوی کلیات و جزییات باشد موافقت می‌کند

همشهری آنلاین: سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت: ایران با توافقی که حاوی کلیات و جزییات باشد موافقت می‌کند.

هاشمی: سیاست‌های نظام باید در جهت تاثیر منطقه‌ای و تعامل با جهان تنظیم شود

همشهری آنلاین: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: باید سیاست داخلی و خارجی کشور را در جهت حفظ و تقویت نظام، تداوم حضور تأثیرگذار در منطقه و تعامل با جهان تنظیم کرد.

رشد در فضای ادبیات و هنر و شعر انقلاب محسوس است ؛ قانع و مغرور نشوید

همشهری آنلاین: رهبر معظم انقلاب فرمودند: جوان‌هایی که یک روز جایزه‌بگیر بودند، امروز خودشان جایزه‌بده‌اند؛ یک روز مستمع بودند، امروز مستمعین زیادی دارند؛ این خودش حرکتی است، من چندین سال است با فضای ادبیات و هنر و شعرِ انقلاب ارتباط دارم، می‌بینم رشدْ کاملاً محسوس است.

وضعیت پرونده‌های رحیمی، سیاسی، هاشمی؛ ممنوعیت نشر اخبار رئیس دولت اصلاحات

همشهری آنلاین: سخنگوی قوه قضاییه سیر تا پیاز پرونده رحیمی، جزئیات پرونده وکیل ۳۲ میلیاردی، سلب صلاحیت ۵ قاضی در یک ماه، دستگیری برخی مرتبطان شبکه‌های ماهواره‌ای، بی انصافی جهانگیری، آخرین وضعیت پدیده شاندیز، منع قانونی انتشار عکس و نام سران فتنه و وضعیت پرونده احمدی نژاد را تشریح کرد.

استقبال رسمی نخست وزیر عراق از جهانگیری در کاخ نخست وزیری عراق

همشهری آنلاین: اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری صبح دو شنبه در کاخ نخست وزیری عراق مورد استقبال رسمی حیدر العبادی نخست وزیر این کشور قرار گرفت.

اولین روز بررسی جزئیات لایحه بودجه ۹۴ و مصوبات مجلس

همشهری آنلاین: پس از تصویب کلیات لایحه بودجه ۱۳۹۴ در جلسه علنی روز گذشته مجلس- یکشنبه ۲۶ بهمن- نمایندگان در جلسه امروز به بررسی جزئیات لایجه بودجه پرداختند.

وزارت نفت سال آینده پولی برای سرمایه‌گذاری در بخش نفت ندارد

وزیر نفت در جریان بررسی لایحه بودجه ۹۴، گفت که این وزارتخانه در سال آینده پولی برای سرمایه‌گذاری در بخش نفت ندارد.

مذاکرات در مسیری پرحاشیه

همشهری آنلاین: دولت امیدوار به حصول توافق است اما احتمال شکست مذاکرات همان‌قدر بر موازنه سیاسی داخلی تاثیر دارد که پیروزی و حصول توافق.

ایران دولت آمریکا را به نقض تعهدات بیانیه الجزایر متهم کرد

همشهری آنلاین: سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در پاسخ به بیانیه مطبوعاتی اخیر وزارت خارجه امریکا و ادعاهای مطرح شده در مورد اقدامات قوه قضاییه و دستگیری و بازداشت برخی افراد، ضمن رد بیانیه وزارت امور خارجه آمریکا، گفت:

محمدرضا رحیمی راهی اوین شد

همشهری آنلاین: حکم حبس محمدرضا رحیمی اجرا و نامبرده امروز ( ۲۶ بهمن) به زندان اوین معرفی شد.

جزئیات کامل دستگیری دو باند تروریستی در سیستان و بلوچستان

همشهری آنلاین: معاون امنیتی و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: دو باند تروریستی که از سال ۸۶ تاکنون موجب ناامنی و عملیات تروریستی متعددی در استان شده بودند، متلاشی و ۲۹ تروریست و شرور عضو آنها دستگیر شدند.

پاسخ ایرانی

میلیون‌ها نفر از مردم کشورمان در سالروز پیروزی انقلاب؛ یک صدا فریاد مرگ برآمریکا و مرگ بر اسرائیل سردادند تا نشان دهند ملت ایران نه واهمه‌ای از گزینه‌های روی میز آنها دارد نه از تحریم‌ها به‌خود می‌هراسد و پاسخ هر تحقیرکننده‌ای را با ضربه متقابل می‌دهد.

فیگارو: ایرانی‌ها عشق به پیامبراسلام را فریاد زدند

همشهری آنلاین: لوفیگارو در گزارشی از تهران عشق و علاقه ایرانی ها به پیامبر اکرم (ص) را بازتاب داد: من عاشق پیامبرم محمد (ص) هستم. این شعاری است که به وفور مشاهده می‌شد.

ملت ایران در منافع و مصالح ملی یک صدا است

همشهری آنلاین: رییس جمهوری روز چهارشنبه و در اجتماع بزرگ و خیره کننده مردم در مراسم جشن سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با قدردانی از ملت ایران بخاطر حضور شکوهمند در جشن پیروزی انقلاب اسلامی گفت:

بازتاب جهانی راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن

همشهری آنلاین: حماسه آفرینی ملت بزرگ ایران در سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در رسانه‌های خارجی بازتاب داشت. ۲۶۵ خبرنگار خارجی و هزار و پانصد خبرنگار و عکاس داخلی این مراسم در تهران را پوشش خبری دادند.