پنج شنبه 6 اردیبهشت 1397 | به روز شده: 11 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
سه شنبه 14 دی 1395 - 20:03:39 | کد مطلب: 357634 چاپ
امیر سرتیپ حیدری:

نیروی زمینی ارتش، همواره در مسیر شهدا گام برداشته است

دفاع > ارتش - همشهری آنلاین:
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نزاجا همواره در مسیر راه شهدا گام برداشته است و در این مسیر نباید لحظه ای غافل از شهدا باشیم.

به گزارش نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، این مطلب را امیر سرتیپ کیومرث حیدری در مراسم تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم این نزاجا عنوان کرد و گفت: این مطلب را باید به خوبی بدانیم که امروز اسلام به دلیل ریخته شدن خون‌های شهدا سربلند و پیروز است و ایران اسلامی به برکت خون شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم امروز به عنوان یک ابر قدرت در دنیا قد علم کرده است.

وی یکی از بزرگترین ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا دانست و اظهار داشت: این قدرت و امنیت امروز کشور را به برکت دفاع شهدا و رزمندگان ولایی به یادگار داریم و اگر امروز از شهدا یاد می‌کنیم برای این است که شاکر این عظمت در درگاه خدا بوده و امروز همه ملت ایران مدیون خانواده شهدا و جانبازان هستند، خصوصا خانواده شهدای حرم که در این عصر و زمان ویژه تر به حساب می‌آیند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: این نیرو همواره به پشتیبانی شما مردم ولایت مدار قدم‌های محکمی در خصوص اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برداشته و همواره تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند امنیت این کشور را با کمک دیگر نیروهای مسلح از همه لحاظ تامین کند.

امیر سرتیپ حیدری اضافه کرد: همواره نیروی زمینی ارتش در مسیر راه شهدا گام برداشته است و در این مسیر نباید لحظه‌ای غافل از شهدا باشیم.

در پایان این مراسم از 7 خانواده معظم شهدای مدافع حرم نیروی زمینی ارتش با اهداء لوح و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

هفت مستشار نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران که برای همراهی با نیروهای سوری در دفاع از حرم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) راهی سوریه شده بودند در ابتدای امسال توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسیدند.