چهارشنبه 25 مهر 1397 | به روز شده: 19 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
سه شنبه 18 مهر 1396 - 09:25:00 | کد مطلب: 384656 چاپ

دعوت دبیرخانه کنفرانس روابط عمومی از جامعه روابط عمومی کشور

ارتباطات > ارتباطات و فناوری - همشهری آنلاین:
دبیرخانه چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران طی فراخوانی از واحدهای روابط عمومی سراسر کشور، مدیران و کارشناسان روابط عمومی بخش های دولتی و خصوصی برای شرکت گسترده و ارایه نظرات و پیشنهادها در راستای برگزاری باشکوه تر این کنفرانس دعوت به عمل آورد.

دبیرخانه چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران طی فراخوانی از واحدهای روابط عمومی سراسر کشور، مدیران و کارشناسان روابط عمومی بخش‌های دولتی و خصوصی برای شرکت گسترده و ارایه نظرات و پیشنهادها در راستای برگزاری باشکوه‌تر این کنفرانس دعوت به عمل آورد.

به گزارش ستاد خبری کنفرانس، چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران 12 آذرماه سالجاری در دو بخش رقابتی و آموزشی برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش امسال همزمان با برگزاری کنفرانس از ده روابط عمومی برتر که فعالیت‌های برجسته‌ای در این حوزه انجام داده باشند با اعطاء جوایز ارزشمند تقدیر بعمل می‌آید.

سازمان‌ها و شرکت‌های علاقه‌مند می‌توانند تا 15 آبان ماه سال جاری، جهت ثبت نام و همچنین ارسال آثار خود به نشانی دبیرخانه کنفرانس اقدام نمایند و یا با شماره تلفن‌های 88617576 و 88617577 تماس حاصل نمایند.

گفتنی است کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران مرکز تبادل و تعامل اندیشه و مجمعی برای هم افزائی فکری بوده و به دنبال ایجاد فرصتی برای ارائه راه کارهای عملی است.

هدف کنفرانس، گردآوری استادان، محققان، مدیران، کارشناسان و دانشجویان روابط عمومی برای توسعه دانش علمی و عملی هنرهشتم و درک واقعی تحولات جهانی و ملی برای توسعه روابط عمومی در سازمان های دولتی و خصوصی است و تلاش دارد فرصتی را فراهم آورد تا تبادل اندیشه و تولید فکر میان صدها نفر از صاحب‌ نظران روابط عمومی با کارشناسان و مدیران این حوزه صورت پذیرد.